Kapak yükleniyor... Konumunu değiştirmek için kapağı sürükleyin

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://yenimio.com/

1 dakika okuma süresi (239 kelime)
Featured 

6 Adımda Kirpik Uzatma!

 

Her kadın uzun, hacimli ve gösterişli kirpiklere ulaşmak ister. Kimileri bu konuda doğuştan şanslıyken kimileri ise kısa kirpiklerle karamsarlığa kapılır. Bu karamsarlığı bitirecek çözüm ise işte burada! Artık kirpikleriniz olduğundan daha uzun ve hacimli görünecek.

 

Uzun Kirpiklere Ulaşmada 6 İpucu!

 

1. Şeffaf bir primer kullanın

Rimeli uygulamadan önce primer rimel kullanırsanız kirpikleriniz ekstra uzunluğa kavuşacaktır.

 

 

 

2. Kirpik kıvırıcınızı ısıtın

Kirpik kıvırıcınızın sıcak olması, kirpiklerinizin daha uzun süre kıvrık kalmasını sağlayacaktır.  Kirpik kıvırıcınızı saç kurutma makinesiyle ısıtabilirsiniz.

 

 

 

 

3. Kirpiklerinizi tarayın

Kirpiklerinizde daha net bir görünüm elde etmek için mutlaka kirpiklerinizi tarayın. Rimeli uygulamadan önce ve sonra tarama işlemi yapmanız, rimelinizin kirpiğinizde topaklanmasını engelleyecektir.

 

 

 

 

 

4. Bebek pudrası kullanın

Rimel uygulamadan önce kirpiklerinize biraz bebek pudrası serpin. Bu işlem kirpiklerinizi kabartacak ve rimeli uyguladığınızda, kirpikleriniz daha kalın görünecek.

 

 

 

 

5. Hintyağı ile nemlendirin

Hintyağı, parlak ve hacimli kirpiklere ulaşmada muhteşem etkili bir üründür. Yatmadan önce uygulayacağınız hintyağına dilerseniz aloe vera veya e vitamini de ekleyebilirsiniz. Hintyağını temiz bir fırça veya kulak temizleme çubuğu ile özellikle kirpik dipleriniz olmak üzere tüm kirpiğinize uygulayabilirsiniz. Böylece kirpikleriniz hem nemlenir hem beslenmiş olur hem de daha canlı bir görünüme kavuşurlar. Geceden sürdüğünüz hintyağını sabah ılık suyla yıkamayı unutmayın!

 

 

 

 

6. Hacim için limon kabuğu

Limon kabuğu ile yapacağınız bakım kürü kirpiklerinizi hacimlendirecektir. Bir yemek kaşığı kurutulmuş limon kabuğunu birkaç gün zeytinyağı veya hintyağında bekletin. Daha sonra bu karışımı kirpiklerinize uygulayın. Geceden uygulayın, bir gece kirpiğinizde kalmış olsun ve sabah durulayın. Devamlı kullanımda çok daha hacimli kirpiklere sahip olacaksınız.

 

 

 

 

Beylerbeyi Sarayı Tüneli Trafiğe Açılıyor
FOX'a Yeni Dizi: Bana Sevmeyi Anlat

İlgili Haberler

 

Haftasonu Etkinlik, Bilal BulutSaç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2