By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to http://yenimio.com/

12 dakika okuma süresi (2484 kelime)

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri hala aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar yaşadığımız Aşk, çocuklar, hobiler, kendimizi gösterebileceğimiz alanlardaki gündemlerimizi sonuca bağlamamız gerekecek. Sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızla aradaki dengeyi bulmaya çalışacağız. Hayatımızda birisi yoksa tutulmayla birlikte yeni bir aşk gündeme gelebilir, bir aşkımız ve ilişkimiz varsa olası ayağımıza dolanan sıkıntı ve sorunları masaya yatırmak ve çözmek durumunda kalabiliriz. Çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlarımız bu tutulmayla birlikte güzel haberleri alabilir, kendimizi ön plana çıkaracağımız, yeteneklerimizi konuşturacağımız bir hobimiz varsa bunu hayata geçirmek ve finansal anlamda gelir elde edebileceğimiz bir formüle ulaşmak mümkün olabilir, belki emeklilik planlarımız için sakladığımız bir iş gündeme gelebilir, mevcut işimizi bırakıp kendimizi bu alanı geliştirmeye adayabiliriz. Yatırım planlarımız varsa bu konuda artık net bir karara varmamız da gerekebilir, ( Borsa, Altın Aslan burcuyla alakalı )… Hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde ve sosyal çevremiz hareketlenmeye başlıyor, davet ve organizasyonlara katılmak için ideal zamanlardayız. Dijital iş ve projelerimizi hayata geçirebilir, sosyal medya yardımıyla ticari planlarımızı uygulamaya koyabiliriz. Hayalini kurduğumuz iş ve projeleri ayakları yere basan temellere oturtma şansımız var. Hafta sonunda ise kariyerimiz konusunda bazı gergin süreçler ortaya çıkabilir, özellikle üst pozisyonundakilerle, patronlarla iletişimlerimize dikkat etmemiz gerekiyor. İşimizde bazı değişimler, ayrılma ve kopmalar söz konusu olabilir ama bunun yanı sıra yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler, medya iletim ve yayıncılık konularında yeni anlaşma ve sözleşmeler, ticari bağlamda ani ve güzel fırsatlarla karşılaşma şansımız olacak.


BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri hala aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar yaşadığımız Ev aile taşınma yer değişikliği, ailemizde aile büyükleriyle süregelen tartışma ve gerginlikleri sonuca bağlamamız gerekecek. Kariyerimiz konusunda da bazı yeni başlangıçlar, değişiklikler söz konusu olabilir ve bu gelişmelerin ışığında yaşadığımız yer ve ortamı değiştirmek durumunda kalabiliriz. Yeni iş ve yer değişikliği… Bunun yanı sıra aile de anne babayla sıkıntılı ve sorunlu gündemler söz konusu olabilir. Bu konuları çözmek gerekebilir. Kariyerimize fazla zaman harcıyor ve ailemizi ihmal ediyor olabiliriz. Yine bu ikisi arasındaki dengeyi bulmaya çalışacağımız, bu sıkıntıları sonuca bağlayacağımız bir süreçte yer alıyoruz. Hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde yer alıyor ve kariyer konusunda artık beklediğimiz sonuçları almaya başlıyoruz. Bu durum mevcut işimizde yeni bazı fırsatları gündeme getirebileceği gibi, farklı iş fırsatları ya da tekliflerine de açık olmamız gerektiğini ortaya koyuyor. Bunun yanı sıra sosyal çevremizde yer alan arkadaşlarla hayalini kurduğumuz iş ve projeleri ayakları yere basan temellere oturtma şansımız var, bu konuda eğitimler almak ya da yurt dışı bağlantılı destekler elde etmek mümkün olabilir, süregelen davalarımız varsa yine bu hafta sonuca bağlanmasını bekleyebiliriz. Hafta sonunda ise gizli saklı arkamızdan dönen işler ve gizli düşmanlarımızın çevirdiği dolaplar biraz canımızı sıkabilir, bizi isyan moduna getirebilir, bu tarz kişileri hayatımızdan çıkarak ve manevi anlamda üzerimizde bıraktıkları yüklerden kurtulmak için ideal bir zamanda olacağız, değişime kapalı olma zamanı değil, bunu gerçekleştirmek üzere belki profesyonel destek almak, psikolojik olarak kendimizi rahatlatabileceğimiz çözümleri uygulamak süreci bizim lehimize çevirebilir.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri hala aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar yakın çevremizle ve eğitimlerimizle alakalı konular başta olmak üzere yeteneklerimizi sergileyeceğimiz alanlardaki girişimlerimizi artık sonuca bağlıyor oluruz. Bu noktada kendimize yönelik bir blog açmak, yazmak, e ticaret ve satış içeriği barındıran girişimlere başlamak ya da halihazırda sürdüğümüz bu içerikteki projeleri hayata geçirmek mümkün olabilir, bu süreçte seyahat trafiğimiz artabilir, kendi kişisel gelişimimiz için ihtiyaç duyduğumuz, yeteneklerimizi geliştirebileceğiz eğitimlere başlamak, eğitim almak veya eğitim vermek konularında da güzel akışlar söz konusu. Hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde yer alıyor ve yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler ve medya iletişim konularında beklediğimiz fırsatlar akmaya başlıyor. Bunun yanı sıra kariyer planlarımız çerçevesinde hayalin kurmuş olduğumu ziş ve projeleri hayata geçirebilmek üzere ek finansal destekler ya da sponsor destekleri elde edebilir ve belki de artık kendi işimizi yapmak üzere harekete geçebiliriz. Hafta sonunda ise sosyal çevremizde arkadaşlık ortamlarımızda bazı gerginlikler söz konusu olabilir, özellikle finansal anlamda diyalog ya da ortaklı içinde olduğumuz arkadaşlarımızla anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir veya finansal olarak sağladığımız destek havada kalabilir, parayı alamayabiliriz. Burada çözüm yine sosyal çevremizden geliyor ve yeni bazı ortaklıklar kurmak, mevcut olanı değiştirip yerine yenisi kurmak çok daha bereketli bir süreci ortaya çıkaracaktır.


YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri halen aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar finansal şart ve koşullarımızı iyileştirebileceğimiz, gereksiz harcamalarımızdan ve masraflarımızdan kurtulabileceğimiz etkiler ön plana çıkıyor. Bu süre zarfında üzerimizde taşıdığımız ve kişisel kazançlarımızı negatif yönde etkileyen finansal sorun ve problemler görünür olacaktır. Burada finansal analizimizi ortaya koyarak artı eksi hesaplamalara girişebilir, bazı harcama ve masraflarımızı kısabilir, gelirlerimizi daha da artırabileceğimiz yol ve yöntemlere kafa yorabiliriz. Hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde yer alıyor ve söz konusu finansal yükümlülükleri kolaylaştırmak üzere ihtiyaç duyduğumuz destek önümüze geliyor. Beklediğimiz istediğimiz bir ortak kazanç, finansör desteği ya da kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması sayesinde rahatlayabiliriz. Yayıncılık ve medya iletişim konularında veya yurt dışı bağlantılı işlerimizde hayalini kurduğumuz ortaklık yine bu hafta içinde ayakları yere basan somut bir hal almaya başlıyor ancak bunu iyice şekillendirebilmek adına kariyerimizde bazı zorlu kararlar almamız gerekebilir ya da mevcut ortaklık ya da ilişkilerimizden vazgeçmemiz gerekebilir, zorlu bir dönemeç önümüzde yer alıyor ancak beraber çalıştığımız kişilerin bizi tanıyanların yardım ve destekleriyle bu zorlu süreci kolayca atlatabilir, düze çıkabiliriz.


ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Hafta genelinde burcumuzda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri halen aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar hayatımızda gerçekleştirmeyi planladığımız hedefler doğrultusunda önümüze çıkan engelleri aşmak üzere kararlar alacağız, bu sorunları geride bırakmaya çalışacağız. Kendimize güvenmek bu tutulmanın ana temalarından birisi bizim için ve bu zamana kadar yaşadığımız gelişmeler genel anlamda bunu zedeleyecek ya da kendimizi göstermemizi engelleyecek şekilde yansımış olabilir, şimdi yine hayatımızın kontrolünü elimize almak ve figüranlıktan çıkıp başrole geçmek gerekiyor. Tutulma da spot ışıklarının üzerimize yansımasına yardım ediyor durumda ve çıkış yollarını da gösterebilecek etkileri barındırıyor. Hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde yer alıyor ve ilişkilerde yeni bir dönem başlıyor. Bir ilişkisi olmayan arkadaşlarımız harika bir ilişki fırsatı elde edebilir, ilişkisi olanlar bunu bir adım öteye taşımak ve evlenmek konusunda kararlar alabilir, ticari anlamda yeni ortaklıklar kurmak, mevcut ortaklıkları büyütmek geliştirmek yönünde güzel fırsatlar ortaya çıkabilir. Bu fırsatlar belki iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte girişeceğimiz yeni bazı projeleri ortaya çıkarabilir, bu konuda finansal anlamda ek destekler önümüze gelebilir. Fakat hafta sonunda özellikle yurt dışı, yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim konularında süregelen işlerimizde bazı sıkıntı ve sorunlar gündeme gelebilir, iş birliktelikleri sonlanabilir, süregelen davalarımızda tatsız haberler biraz canımızı sıkabilir ama buna fazla takılmadan yolumuza devam etmemiz gerekiyor, hayatın bizleri yönlendirmek istediği alanlar var ve liderlik özelliklerimizi etkili bir şekilde kullanabilmemiz için kendimize güvenimizi kazanmamız ve önümüze bakmamız gerekiyor.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri halen aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar arkamızdan dönen gizli saklı işler ve gizli düşmanların hakkımızda yürüttüğü çalışmalar görünür olacaktır ve biz de bunun karşılığında hak ettiğimiz ve haksızlığa uğradığımız söz konusu komploları bertaraf edebilmek ve geride bırakmak üzere çabalıyor olacağız. Burada hayat bizi yönlendirmek istediği alana doğru desteğini verecektir. Hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde yer alıyor ve iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte gerçekleştirmeye çalıştığımız akışlar hızlanmaya ve güzel sonuçlara doğru ilerliyor. Sağlık konusunda da süregelen bazı sıkıntı ve sorunlarımız varsa çözümü için ideal bir zamandayız. Bunun yanı sıra aşk konusunda harika bir süreçteyiz zaten aşk adına yılın en şanslı burçlarından birisi idik, bu hafta yine hayalini kurmuş olduğumuz şekilde bir ak ve ardından ayakları yere basacak ve sürekliliği olabilecek bir ilişki fırsatı gündemimize giriyor. Hafta sonunda ise finansal anlamda ortak bir işimiz varsa bazı sıkıntı ve sorunlar gündeme gelebilir, parasal anlamda atladığımız unuttuğumuz bir masraf yükü üzerimize binebilir, sağlık adına küçük bir operasyon geçirmek söz konusu ortaya çıkabilir. Evimizde yaşadığımız ortamda bazı değişimler yenilemeler, taşınma ve yer değiştirme gündemleri yine bu hafta gündemimizde mevcut ancak finansal olarak kendimizi çok zorlamamakta fayda olacaktır.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri halen aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar sosyal çevremiz ve arkadaşlıklarımızda meydana gelen değişimlerin ve hayatımıza giren kişilerin arasından bazılarıyla yollarımızı ayırma durumu ortaya çıkabilir, sosyal çevremizi yeniden düzenlemek ve şekillendirmek isteyebiliriz. Bu tutulma aynı zamanda aşk veya çocuk sahibi olmak konusunda da etkili başlangıçları öne çıkarıyor, dolayısıyla aşk ve sosyal çevre arasındaki dengeyi kurmaya çalışmak durumunda kalacağımız zamanlar olacaktır, belki fedakarlık yapmak ve yolunda gitmeyen sıkıntı sorunlu aşk veya arkadaşlıkları neticelendirmek durumunda kalabiliriz. Hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde yer alıyor ve aşk alanımızda gerçekleşecek bu kavuşum aradığımız beklediğimiz hayalini kurduğumuz dilediğimiz aşk fırsatını gündeme taşıyor. Aşk konusunda haftanın en şanslı burcuyuz diyebilirim. Diğer taraftan bu hafta ailemizden alacağımız destekle iş yerinde takıldığımız ve çözüme ulaştırmamız gereken konularla alakalı hızlı akışlar elde edebiliriz. Bu durum beki kendi işimizi veya hayalini kurduğumuz işi yapmak konusunda aile büyülerinden onay almak yönünde de yorumlanabilir. Hafta sonunda mevcut ilişki ve ortaklıklarımızda biraz zorlu bir akış söz konusu. Mevcut ortaklıklarımız bitebilir ve ardından yeni ortaklık konuları gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde evli olanlar veya halihazırda ilişkisi bulunanlar sabırlı olmamız gereken zamanlardayız. Ani çıkışlar veya haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz konularda orta noktayı bulamazsak telafisi zor gündemlerle yüzleşmek durumunda kalabiliriz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri halen aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar kariyerimizde yaşamış olduğumuz sıkıntılı ve sorunlu konuları çözmeye odaklanıyoruz. Kimimiz iş değişikliği yapabilir, işimizden ayrılabiliriz, yeni iş imkanları ve fırsatları elde edebiliriz. Bu süre zarfında evimize ailemize, yakınlarımıza yeteri kadar vakit ayıramamış ve onları ihmal etmiş olabiliriz. Bu tutulma kariyerimiz ve evimiz arasındaki dengeyi oturtabilmek üzere karşımızda yer alan engelleri aşabilme şansını veriyor. Hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde yer alıyor ve ev aile ve yerleşim konularında beklediğimiz hayalini kurduğumuz bir değişiklik taşınma belki istediğimiz eve geçmek ya da evimizde değiştirmek istediğimiz yerleri düzenlemek ve dekore etmek konusunda güzel fırsatlarla karşılaşıyor olacağız. Bunun yanı sıra yakın çevremizden alacağımız destek veya onların yardımıyla hayalini kurmuş olduğumuz bir aşk gündemi söz konusu olabilir. Bu durum ayrıca kendi yetenek ve becerilerimizi ortaya koyabileceğimiz hobi olarak gördüğümüz bir projeyi de hayata geçirmek konusunda etkili göstergeleri içeriyor. Hafta sonunda yine yakın çevremizle diyaloglarımıza dikkat etmemiz gereken bir zamandayız. Fikir ayrılıkları ve tartışmalar gündeme gelebilir, kırıcı sözler ortaya dökülebilir, sabrı elimizden bırakmamamız gereken zamandayız. Ayrıca sağlık konularına da dikkat etmemiz gerekiyor belki ufak çaplı bir operasyon gündeme gelebilir. Bunun yanı sıra hafta sonunda finansal anlamda bizi rahatlatacak, bir süredir beklediğimiz güzel haber karşımıza gelebilir, parasal huzursuzluklarımızı geride bırakacağımız bir etki ortaya çıkabilir.YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri halen aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, seyahatler, davalar, medya iletişim ve yayıncılık alanları ile eğitimler konusunda yaşamış olduğumuz sıkıntılı ve sorunlu konuları çözmeye odaklanıyoruz. Yeni eğitimler gündeme gelebilir, yurt dışıyla alakalı yeni bir iş ve projeye başlama durumu söz konusu olabilir, medya yayıncılık alanlarında yeni başlangıçlar veya değişiklikler söz konusu olabilir, Turizmle bağlantılı iş ve organizasyon fırsatları elde edebiliriz, süregelen davalarımız varsa olumlu yönde bir sonuçlanma ortaya çıkabilir. Hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde yer alıyor ve yeteneklerimizi öne çıkarabileceğimiz özellikle dijital ve teknolojik temaları içinde barındıran iş ve projelerimizi hayata geçirme fırsatını yakalıyoruz. Bu bir site açmak, blog açmak, sosyal medya desteğiyle ortaya koyabileceğimiz işler olabileceği gibi, e ticaret veya bezeri finansal kazançları elde edebileceğimiz ticari girişimleri de barındırabilir. Bunun yanı sıra evimizde hayalini kurduğumuz değişiklikleri dekoratif çalışma ya da yeni alınacak eşyalar veya gayrimenkul yatırımı, taşınma konularında güzel fırsatlar söz konusu durumda ancak hafta sonuna doğru özellikle yatırım konularında borsa kumar veya eğlenceye harcayacağımız paralar biraz can sıkıcı boyutlara ulaşabilir, bizi zor durumda bırakabilir, içimizdeki iyimserliği kontrol altında tutmamız ve ayağımızı yorganımıza göre uzatmamız gerekiyor. Çocuk sahibi isek, çocuğumuzla ilgili beklenmeyen bir masraf ortaya çıkabilir. Finansal tedbiri elden bırakmamak gereken bir zamandayız. Hafta sonunda ise bekar arkadaşlarımız için ani beklenmedik yıldırım aşklar söz konusu olabilir, uyanık olmakta fayda var.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri halen aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar ortaklaşa kazançlar, vergiler, alacaklar, miras, nafaka veya benzeri finansal gelirlerde bizi sıkan, geren, aşağıya çeken sorunları neticelendiriyor olacağız. Bazı gereksiz ve ek masraflardan kurtulmak, finansal anamda kendi istikrar ve düzenimizi oturtmamıza yardımcı olacak kararlar ve gelişmeler bizi rahatlatacaktır. Hatta hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde yer alması finansal gündemlerimizde çıkış noktalarını elde edebilmek, bu konudaki fikirlerimizi aktif bir şekilde uygulamaya koymak konusunda destek sağlıyor. Eğer hayalini kurduğumuz ticari bir girişim, dijital konularla e satış alanlarında eğitimler konusunda fikirlerimiz varsa, sürekliliği olabilecek ve istikrarlı bir girişimin eşiğindeyiz diyebilirim. Bu projeleri ete kemiğe büründürmek ve ayakları yere basan bir mekanizma kurgulamak bu süreçte daha kolay olacaktır. Fakat hafta sonuna doğru bu yöndeki kararlarımızı uygulamaya koyma aşamasında evimizle ailemizle aramızda bazı fikir ayrılıkları ve gerginlikler gündeme gelebilir tartışmaya ve kavgalara sebep olabilir. Burada mümkün olabildiğince sakin kalmaya çalışmalı ve doğru bildiğimiz yolda ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Ailemizle fikirlerimizi paylaşmak adına uygun bir haftada değiliz.KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri halen aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadarki süreçte ortaklıklarımız, ilişkilerimiz, evliliklerimizi sorgudan geçireceğiz, buradaki sıkıntı ve sorunlu konuları aşmaya çalışacağız. Aşılamayacak kadar kaotik ve problemli meselelerde ayrılıklar gündeme gelebilir. Hatta hafta ortasında Merkür’ün Kova burcunda güneşin kalbinde bu konuda alacağımız kararların doğruluğunu ve bizim adımıza pozitif etkisini daha da güçlendirip etkili bir hale getiriyor olacak. Özgürlük teması bu süreçte biraz daha ağır basabilir. Hafta sonuna içimizde bizi rahatsız eden gizli korkular ve endişelerimizle alakalı daha huzurlu hissedeceğimiz, manevi anlamda kendimizi rahatlatacak etkiler ortaya çıkıyor. Tutulmayla ortaya çıkan sıkıntı ve sorunları geride bırakıyor olmanın verdiği manevi hafiflik tekrar baştan başlamamız adına bizi adeta yeniden şarj ediyor olabilir. Fakat hafta sonunda alacağımız kararlarla alakalı yakın çevremizle aramızda bazı görüş ayrılıkları, tartışma ve kavgalar ortaya çıkabilir, burada orta noktayı bulmakta zorlanabilir, kendimize haksızlık yapıldığını düşünebiliriz. Ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyması gereken zamanlarda olacağız ve özellikle seyahatlerimizde ve trafikte seyrederken de aşırı dikkatli olmamız gereken bir haftada olduğumuzu unutmayalım. Hafta sonunda sosyal çevremizle ve arkadaşlarımızla geçireceğimiz güzel ve mutluluk veren zamanlar hızlıca toparlanmamıza destek olacaktır.BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Hafta genelinde Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkileri halen aktif durumda. Yani Ağustos ayından bu zamana kadar ki süreçte iş yerimizde beraber çalıştığımız kişilerle alakalı sıkıntılı ve sorunlu meselelerin üstesinden gelmeye çalışacağız, belki arkamızdan dönebilecek gizli saklı işler varsa görünür olacaktır, iş yerimizde belirsiz ilerleyen gündemler varsa belki işten ayrılmalar, ekip değişimleri, departman değişiklikleri gibi gelişmeler ortaya çıkabilir. Hafta ortasında Merkür güneşin kalbinde yer alıyor. Bu etki ile manevi anlamda kendimizi biraz daha rahat hissetmeye çalışacağız. Duygusal ve ruhsal anlamda tam teslimiyet adına uygun bir zamandayız. Dua etmek, yoga, meditasyon veya benzeri ruhsal rahatlama tekniklerini kullanmak çok iyi gelecektir. Yine hafta ortasında kendi hayatımızla ilgili hayalini kurduğumuz yenilik ve gelişmeleri gerçekleştirmek üzere sosyal çevremizden harika destekler alıyoruz. Arkadaşlarımızdan alacağımız teyit ve onaylar söz konusu kararları almamızda büyük rol oynayacaktır. Hafta sonuna doğru ise finansal anlamda bazı zorlanmalar söz konusu olabilir, sosyal çevreden teyit almak güzel ancak burada geçirdiğimiz süre zarfında harcamalarımıza ve maliyetlere çok dikkat etmeliyiz. Birilerine borç vermek içinde doğru bir zamanda değiliz. Hafta sonunda ise kariyer konularında bizi mutlu edebilecek ani, beklenmeyen sürpriz fırsatlar veya teklifler söz konusu olabilir, değerlendirmekte fayda var.MAZHAR ALANSON OĞLUNA KIZ İSTEDİ
Yeşim Salkım, Eda- Metin Özülkü, Ferda Anıl Yarkın...
 

Haftasonu Etkinlik, Bilal BulutSaç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2