1 dakika okuma süresi (226 kelime)
Featured 

Game of Thrones’un Yaratıcısından Yeni Dizi Geliyor! WILD CARDS!

 

 

Game of Thrones’in yaratıcısı George R. R. Martin’den yeni dizi geliyor. Ünlü yazar, Wild Cards serisinin dizi olacağını ve hazırlıklara başlandığının duyurusunu yaptı.

 

George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı kitap serisi Game of Thrones’a kaynaklık etmişti. Şimdi de ünlü yazarın popüler kitap serisi olan Wild Cards (Vahşi Kartlar) da televizyona uyarlanmaya hazırlanıyor. Yazar, bu haberi kendi kişisel blog sayfası üzerinden duyurdu ve önümüzdeki bir iki yıl içerisinde izleyiciyle buluşacağını açıkladı.

 

Wild Cards serisini okuyanlar, sevenler, Martin’in bu sevindirici haberiyle diziyi heyecanla beklemeye başladı.

 

Wild Cards İçeriği

 

Wild Cards serisi, bir antoloji serisidir. Serideki her bir kitap ortak bir evrende geçen hikayeleri anlatıyor.
Vahşi Kartlar serisi, insan DNA’sını değiştirip, bulaştığından insanları mutasyona uğratan dünya dışı bir virüsün 1946 yılında dünyaya yayıldığı paralel bir evrende geçiyor.

 

George R. R. Martin’in Blog Sayfasında Wild Cards’ın Tanıtımı

 

“Dünya dışı bir virüs 15 Eylül 1946’da Manhattan üzerinde açığa çıkıp dünyaya yayılınca, Vahşi Kartlar’ın ortak evreni bizim evrenimizden farklılaştı. Bu virüse yakalananların yüzde 90’ı siyah kızı çekti ve öldü, yüzde 9’u çarpıklaştı ve deforme olup jokerlere dönüştü, yüzde 1’lik şanslı bir kesim ise olağanüstü güçlere sahip olup aslar haline geldi. Asların bazıları güçlerini insanlığına hizmetine sunarken, bazılarıysa güçlerini kötülük için kullandılar. Dünya bir daha asla aynı olmadı.”

 

George R. R. Martin sayesinde dizi şimdiden heyecanla beklenir halde. Birçok kişinin ilgisini çeken bu projeyi almak için kanallar birbirleriyle yarışacak gibi duruyor.

 

 

Japonlardan Yeni Trend: Ağlama Erkekleri!
Yeni Arabada Koku Neden Olur?

İlgili Haberler

 

Haftasonu Etkinlik, Bilal Bulut, Film Analiz, © 2017 Yenimio.com | E2