By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

2 dakika okuma süresi (326 kelime)
Featured 

2018 SAÇ TRENDİ: SOMBRE

2018 TRENDİ SİZE DOĞAL BİR HAVA KATACAK ETKİLEYİCİ BİR UYGULAMA : SOMBRE

Gün geçmiyor ki yeni bir saç trendi daha ortaya çıkmasın. Herkesin bildiği ve son zamanlarda etrafta sık sık gördüğümüz ombre uygulaması yerini şimdiler sombreye bırakıyor. İlk bakışta herkes ombre olduğunu düşünse de ombreyle sombre arasında farklar var, gelin bu farklar neymiş görelim.

Sombre Nedir? Ombre ile Farkları Nelerdir?

Her yaz tatilden döndüğümüzde saçlarımızın uçlarının rengini açılmış görürüz bu, saçlarımıza doğal bir güzellik katar. Sombre de bu etkinin verilmesi amacıyla yapılan bir uygulamadır. Peki sombre ile ombre arasındaki fark nedir? Ombrede saçların tonu 6-7 ton açılıyorken bu sombrede en fazla 4 tona kadar yapılır. Ombrede saçların dibi ve ucu arasında büyük bir geçiş varken sombrede daha yumuşak geçişler vardır. Bu da saçın daha doğal gözükmesine sebep olmaktadır. Saçları daha az yıpratan ve doğal bir görünüm sağlayan bir uygulama olmasından kaynaklı bu yıl çokça tercih edilecek gibi gözüküyor.

Size Neden Yakışmasın?

Önemli olan ten renginize uygun olan tonlarda tercih yapmanız. Ten renginize uygun olan renkler seçildiği takdirde ortaya mükemmel bir sonuç çıkacaktır. Eğer siz de saçlarınızda değişiklik yapmak ama daha doğal görünümler elde etmek istiyorsanız sombre tercihiniz olabilir.

Sombre Fiyatları

Yeni bir trend olmasından kaynaklı fiyatları yüksek olsa da yaptırdığınız semte ve kuaföre göre değişiklikler gösterebilir. Diplerin doğal olup uçlarda değişiklik yapılan bir uygulama olmasından dolayı sürekli yenilenme ve haliyle de sürekli para harcamayı gerektiren bir saç modeli değildir, bu yüzden fiyatları sizi korkutmasın. Genel olarak fiyatları 250 - 800 TL arasında değişiklikler göstermektedir.

İçinizi Serinletecek 10 Tatlı
Twitter Yaş Sınırını Düşürecek

İlgili Haberler

 

Haftasonu Etkinlik, Bilal BulutSaç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2