By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

3 dakika okuma süresi (512 kelime)

2019'un Yeni Dizileri

2019dizileri

Dizi sektörü uzun yıllardır her daim aktif olan bir sektördür. Ve neredeyse her gün yeni bir dizi ile karşılaşma olasılığı oldukça yüksektir. Her yeni dizinin yayın hayatına başlaması ile, başarılı olup olmayacağı merak edilir. Bazı diziler izlenme rekorları kırsa da bazı diziler erken haftalarda yayına veda etmek zorunda kalır. Bunun sebebi bazen dizi sayısının çokluğu da olabiliyor. Ama şöyle de bir gerçek var ki; diziler günlük hayatın olmazsa olmazlarından biridir. Bu nedenle özellikle de kış dönemlerinde dizilere karşı ilgi oldukça fazladır.

2019 yılı ile beraber pek çok dizi yayınlanmaya başlandı. Ayrıca önümüzdeki haftalarda karşımıza çıkacak pek çok dizi tanıtımı da kanallarda dönmeye başladı. Sağlam oyuncu kadroları ve dikkat çeken konuları ile 2019 yılı yeni dizilerinin akıbeti de merak konusu olmaya devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda pek çok dizinin seyirci ile buluşması bekleniyor. Ayrıca çekimlerine tam gaz devam edilen ve ilerleyen dönemlerde yayınlanması planlanan diziler de oldukça merak ediliyor.

2019 yılında çıkan diziler

2019 yılı itibari ile yayın hayatına başlayan diziler şunlardır;

  • Halka: Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ın olduğu halka dizisi, 15 ocak tarihinde ilk bölümü ile TRT'de yayınlanmaya başlandı. Hikayeleri geçmişe dayanan iki gencin, içlerindeki karanlıktan kurtulma çabalarını konu alan dizi ilk bölümü ile oldukça dikkat çekmeyi başardı.
  • Vuslat: Başrollerinde Kadir Doğulu, Mehmet Özgür ve Devrim Özkan bulunuyor. 7 ocak tarihinde TRT'de ekranlara merhaba diyen vuslat dizisinin konusu; Almanya'da doğup büyüyen bir gencin geri dönüşü ile yaşanan olaylardan oluşuyor.
  • Kardeş Çocukları: Star tv'de 29 ocak tarihinde yayına başlayan Kardeş Çocukları dizisi daha yayınlanmadan önce dikkat çekmeye başladı. Yayınlanan ilk bölümü ile de büyük beğeni topladı. Başrollerinde Ayça Bingöl, Mehmet Aslantuğ ve Nur Fettahoğlu paylaşıyor. Ayrıca dizide rol alan Afra Saraçoğlu ve Furkan Anduç'a da ilgi oldukça büyüktür.
  • Tek Yürek: Başrollerinde Hilmi Cem İntepe, Anıl Tetik ve Vildan Atasever'in bulunduğu dizi daha önce sıfır noktası adı ile tanıtıldı. Fakat yapım şirketinin almış olduğu bir kararla dizinin ismi Tek Yürek olarak değiştirildi. Geçmiş bir olaydan esinlenerek oluşturulan hikayede ilginç olaylar olacak gibi duruyor. Dizi, 7 Şubat itibariyle ekranlardaki yerini aldı.
  • Vurgun: Tanıtımlarının dönmeye başlaması ile büyük merak uyandıran dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Begüm Birgören yer alıyor. Fox tv'de seyirciye merhaba diyen Vurgun dizisi, 6 Şubat Çarşmaba akşamından bu yana seyirciyle buluşmaya devam ediyor.
  • Kuzgun: Söylentileri çıktığı günden itibaren heyecanla beklenen dizinin yayın tarihi her hafta çarşamba olarak belirlendi. Konusunun aşk ve intikam ağırlıklı olduğu belirtilen dizinin başrollerini ise Burcu Biricik ve Barış Arduç üstleniyor. Dizi 13 Şubat çarşamba günü yayına başladı.

2019 Yılında Yayına Girecek Diziler

2019 yılı tam gaz devam ederken, yeni diziler de seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Çoğunun yayın tarihi belli olmasa da kanal ve oyuncu kadrosu oturdu. Hatta bazı dizilerin fragmanları hem televizyonda hem de sosyal medyada dönmeye başladı. 2019 yılının ilerleyen dönemlerinde yayınlanması düşünülen diziler şunlardır;

  • Nöbet: Yönetmenliğini Necati Şaşmaz'ın üstlendiği diziye şimdiden büyük ilgi duyuluyor. Şubat ayında yayınlanması düşünülen dizinin başrollerinde İbrahim Kendirici, Saygın Soysal ve Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor. Aksiyon ve polisiye türünde bir dizi olduğu düşünülüyor.
  • Artvinli: Fikret Kuşkan ve Başak Köklüay'ın başrollerini paylaşması planlanan dizinin çekimleri Artvin'de gerçekleşecek. Konusu ve yayın tarihi hakkında net bir bilgi olmayan dizi merakla bekleniyor. 
Fenomen Uygulama Instagram İngilizce Oldu
Ücretli Öğretmen Maaşı 2019
 

Site içeriğinde ki yazılarda tüm sorumluluk ilgili yazara aittir. Telif ihlali durumlarında yenimio.com sorumlu tutulamaz.

Saç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2