By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

1 dakika okuma süresi (267 kelime)

Bird Box 2 için umutlandıran açıklama

Bird Box 2 için umutlandıran açıklama
Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru izleyicilerle buluşan Netflix filmi Bird Box, kısa sürede büyük başarı sağlamıştı. Şimdi ise Bird Box 2 dedikoduları başlatan bir gelişme oldu.
Netflix yayınladıktan sonra, kısa sürede rekor kıran orijinal film Bird Box, platform için tam bir başarı hikayesi olmuştu. Hayli beğenilen film beraberinde çeşitli tartışmaları getirse de, izleyiciler tarafından kısa sürede izlenip haftalarca konuşulmuştu. Esasen aynı isimli bir kitap uyarlaması olan filmin sonu ise hikayeye bir nokta koysa da ucu açık bir şekilde bitti denilebilir. Ancak ikinci bir kitap olmadığı için Netflix cephesinden Bird Box 2 duyurusu da gelmemişti. Uyarlanan kitabın yazarı Josh Malerman ise şimdilerde hayranları heyecanlandıracak bir açıklamaya imza attı. Esquire‘a röportaj veren Malerman, ikinci kitabın yolda olduğunu açıkladı.

İkinci kitabın adı Malorie

1 Ekim‘de çıkacağı açıklanan ikinci kitabın ismi ise ana karakterimizin adını alıyor: Malorie. Yazar ikinci kitaptan bahsederken şunları söylüyor: “Bird Box’ın çıkışı ve benim Malorie’yi yazdığım zaman dilimi arasında insanlar bana pek çok kez aynı soruyu sordu. Herkes Oğlan ve Kız’a ne olduğunu merak ediyordu. Oğlan ve Kız’a neler olduğunu ben de merak ediyorum. Ancak bu konuda ne kadar merak etsem de bu onların hikayesi değil. Bird Box’ın evreni Malorie’nin hikayesini taşıyor ve ben de onun hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorum. Filmin sonunda kızım Allison’a dönüp, ‘Şimdi ne olacak merak ediyorum.’ dediğimde bana ‘Yani, biliyorsun ki bunu gerçekleştirebilirsin’ demişti. Bu gerçekten güzel bir histi.”
Yeni kitapta Malorie’nin yanı sıra yaratıklarla ilgili de daha fazla bilgi edineceğimizi açıklayan yazar, ikinci filmle ilgili bir açıklama yapmıyor. İlk filmin elde ettiği başarı göz önüne alındığında ise Netflix, ikinci film için kısa sürede harekete geçebilir gibi görünüyor. Filmin fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.
Game of Thrones finali öncesi ortaya çıkan Demir T...
Şehir içi taşımacılığına yeni yaklaşım: Elektrikli...

İlgili Haberler

 

Site içeriğinde ki yazılarda tüm sorumluluk ilgili yazara aittir. Telif ihlali durumlarında yenimio.com sorumlu tutulamaz.

Saç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2