By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

2 dakika okuma süresi (345 kelime)

GÖBEK ERİTEN KÜRLER

Göbek Eriten Kürler

-Çağımızın en büyük sorunlarından birisi şişman, kilolu ve yağlı bir vücuda sahip olmak, bu yağlardan kurtulmanız için sizlerle harika birkaç Kür'ü paylaşacağız.

Limon- Maydanoz Kürü
Limon'un ve maydonuz'un faydalarını toplum olarak çok iyi biliyoruz. Maydanoz 'un toksinlerin atılması ve zayıflamaya yardımcı etkisini ve limonun bin bir derde deva etkisini biliyoruz. Peki, göbek yağlarını eriten bu kürü nasıl yapıp, nasıl kullanacağız?
Gerekli Malzemeler;
  • 1 Bağ Maydanoz
  • 1 Adet Limon
İlk olarak elimizde ki bir bağ maydanozu yıkadıktan sonra sapları ile beraber bir tencereye koyunuz. Daha sonra üzerine bir miktar su koyun ve 10 dakika boyunca kaynatın. Kaynarken son 5 dakika limonları dilimlenmiş halde bu suyun için atın. Soğumasını bekledikten sonra yaptığınız bu kürü rahatlıkla tüketebilirsiniz. Bu kürü 15 gün boyunca sabahları aç karnına tüketmeniz sizin için daha yararlı olacaktır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Tavsiye Ettiği Yoğurt Kürü
Göbek bölgenizde ki yağlardan kurtulmak için gayet lezzetli bir çözüm daha sunuyoruz sizlere, bu kür için gerekli malzemeler ise;
  • Yarım Limon'un suyu
  • 1 çay kaşığı kadar acı biber
  • 3 yemek kaşığı kadar yarım yağlı yoğurt
Yukarıda saydığımız tüm malzemeleri bir kabın içine koyarak homojen bir şekilde karıştırın. Düzgünce karıştırdıktan sonra bu kürü rahatlıkla tüketebilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız sadece bu kadar hızlı ve basit bir kür ile yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu kürü kullanma tarzınız ise yatmadan önce 2-3 saat önce tüketmek ve tükettikten sonra herhangi bir gıda almamak. Sadece birkaç bardak su tüketmeniz yeterli olacaktır. Bu kürün uygulanma süresi ise iki hafta boyunca haftada 2 kez şeklinde olacaktır.

İbrahim Saraçoğlu'ndan Göbek Yağlarını Eriten Etkili Bir Kür
Bu kür için gerekli malzemeler;
  • 4 Adet Taze Lahana Yaprağı
  • 25 Dal Taze Maydanoz
  • 1 Tane limon
  • 2 Su Bardağı Su
İlk olarak 2 su bardağı kaynatmak için tenceremize alıyoruz. Su kaynadıktan bir süre sonra içine lahana yapraklarını ekliyoruz. Minimum 3 dakika lahana ile kaynayan suya daha sonra maydanozları ekliyoruz. Maydanozlar da 3 dakika boyunca kaynadıktan sonra, kürümüzü soğumaya alıyoruz. Soğuyan karışımı belli miktar süzdükten sonra içerisine limonumuzu sıkıp afiyetle içiyoruz. Bu etkili kür günde en fazla 2-3 defa tüketilmeli ve en fazla 3 hafta sürmelidir. Aç karnına veya tok karnına bu kürü rahatlıkla içebilirsiniz.
TEKNOLOJİ OLMASAYDI HAYATIMIZ NASIL OLURDU?
Deri Üzerinde Beyaz Lekelerin Oluşumu ve Sebebi Ne...

İlgili Haberler

 

Site içeriğinde ki yazılarda tüm sorumluluk ilgili yazara aittir. Telif ihlali durumlarında yenimio.com sorumlu tutulamaz.

Saç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2