By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

2 dakika okuma süresi (402 kelime)
Featured 

İçerde 2. Bölümde Neler Yaşandı?

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin başrollerini paylaştığı Show TV’nin yeni sezona damgasını vuran yeni dizisi 'İçerde', daha ilk bölümüyle izleyiciden tam not almıştı. Bu akşam 3. Bölümüyle ekranlara gelecek dizide, geçen hafta yaşananlar geniş özetiyle yenimio.com'da!

 

2. Bölümde Yaşananlar

 

Sarp, öldü sandığı kardeşinin yaşadığına dair ipucu yakalar. İpucu sonucunda kardeşini mafya babası Celal’in kaçırdığını öğrenir ve ona karşı duyduğu büyük kin ve öfkeyle silahlanıp onun evine doğru yola koyulur. Yolda Yusuf müdürle konuşur, Yusuf müdür öfkesine yenik düşmemesini söyler ama Sarp dinlemez gider. Tam Celal’in evine gelmişken ‘tamam’ der ve Celal’i içten bitirmeyi hedefler.

 

Celal, Avukat Melek’i kullanarak Sarp’ı bir planın içine çeker. Kendi aralarında ‘Güven Testi’ dedikleri bir oyunu Sarp’a karşı oynarlar. Sarp’a bir adam öldürmesi söylenir ama Sarp, oyunun farkına varır ve onları ters köşe yapar. Bu hareketi ile Celal’in gözdesi olur.

 

Mert cephesinde de olaylar heyecanlıdır. Mert bilmediği annesi Füsun’la iyice yakınlaşır. Eylem aracılığıyla Füsun’da yemek yerler, orada vakit geçirirler. Füsun’un dükkanını elinden almak isteyen dükkan sahiplerine karşı da Füsun’u savunur, korur… Eylem ile ise birlikteliğe dönüşmek üzere olacak bir yakınlık içine girer.

 

İçerde 2. Bölümde yakınlaşan bir diğer çift de Avukat Melek ve Sarp ikilisi. Melek, Sarp’ı sahile davet eder, konuşurlar. Aralarında bir anlaşmazlık çıktığı için de o akşam Sarp, Melek’i evinde ziyaret eder. O sırada Melek’in yanında Mert vardır ve Sarp’ın oraya gelmesiyle Sarp ve Melek arasındaki yakınlığı sezer. Melek bir şey olmadığını söylese de Mert pek inanmaz.

 

Celal, çok fazla gerçek bildiği gerekçesiyle Ömer’i öldürmek ister. Ömer’i öldürmesi için tetikçisi Davut’a görev verir. Göreve Sarp ile beraber gitmesi gerekirken O, Sarp’ı yanına almamıştır. Bunu öğrenen Celal tekrar Sarp’ı gönderir. Sarp olaya Ömer’i öldürmek için değil kurtarmak için karışır. Ömer’ikoruyan polis aracının içinde de Mert ve arkadaşları vardır. Mert’in görevi görmezlikten gelip cinayetin gerçekleşmesini sağlamaktır ancak Mert, gözde olan Sarp’ın bu iş içinde olduğunu bilir ve o kazanmasın diye cinayete engel olur. Polisler tetikçileri yakalarken Davut, Ömer’i kaçırır ve Mert’in aracına atlayıp Mert ile beraber ormana götürür. Sarp kardeşi hakkında bilgi sahibi olan Ömer’i kurtarmak için çok uğraşır ama ormana geldiğinde Ömer ölmüştür. Davut, Mert’i öldürme görevini de Sarp’a verir. Ancak Sarp, annesini koruduğu, ona yardım ettiği gerekçesiyle Mert’i vurmaz ve kendi omuzuna ateş eder.

 

Birbirinden habersiz iki kardeşin birbirlerine bakışlarıyla dizinin 2. Bölümü son bulur. Bu akşam 3. Bölümüyle ekranlara gelecek olan dizide fragmana bakılırsa yine heyecanlı dakikalar yaşanacak.

 

İçerde 3. Bölümüyle bu akşam 20.00’de Show Tv’de!

 

3. Bölüm 1. Fragman

 

3. Bölüm 2. Fragman

 

 

Seviyor Sevmiyor'a Güney Kore'den Ödül
Sonbahar - Kış Aylarının Vazgeçilmez Parçası : Top...

İlgili Haberler

 

Site içeriğinde ki yazılarda tüm sorumluluk ilgili yazara aittir. Telif ihlali durumlarında yenimio.com sorumlu tutulamaz.

Saç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2