By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

2 dakika okuma süresi (403 kelime)
Featured 

İçerde 3. Bölüm Özeti

Show TV’nin Ay Yapım imzalı sevilen dizisi İçerde, pazartesi akşamı 3. Bölümüyle ekranlardaydı. Sarp, yakalanmanın eşiğine geldi. Heyecan dolu bölümde yaşananlar:

 

2. Bölümün sonunda Mafya Babası Celal hakkında birçok bilgiye sahip olduğu gerekçesiyle Ömer öldürülmüş, Sarp da Mert’i kurtarmak adına kendini vurmuştu.
İçerde 3. Bölüm ormandan devam etti. Celal’in tetikçisi Davut, Sarp’ı yaralı bir şekilde ormanda bırakıp gitti. Mert, yaralı olan Sarp’ı arabaya bindirerek kaldığı yere kadar götürdü. Gizlice Sarp’ı Al Yanak’ın yerine götürüp dikkat çekmemek için hemen kaçtı. Davut’un Sarp’ı yaralı bırakıp gittiğinden haberdar olan Celal Baba ise Davut’un başına silah dayadı.

Kaza geçiren Sarp için, Celal Baba ayrı bir ev açtı, iyileşene kadar bakımını yaptı. Bu arada Sarp’ın geldiği arabada incelemeler yapan Al Yanak, şoför koltuğunda hiç kan olmaması sebebiyle Sarp’a karşı şüphe duymaya başladı. Sarp’ın vurulması bahanesiyle Avukat Melek de Sarp’ın yanından bir an olsun ayrılmadı.


Mert – Eylem ve Sarp – Melek arasındaki ilişkiler de yakınlaşmaya devam ediyor. Mert, Eylem ve Füsun teyze ile birlikte daha çok vakit geçirmeye başladı, hatta uyuya kaldığı için sabah birlikte kahvaltı yaptılar. Mert, bu evde kalırken de bir yandan Sarp ve Umut hakkında bilgi edinmeye devam etti.


Sarp, Celal Baba’nın özel misafirinin kim olduğunu öğrenmek için Yusuf müdürle birlikte bir plan yaptı. Palana göre, kebapçı dükkanına baskın düzenlenecek ve bu baskın sırasında Celal Baba’nın odasına böcek yerleştirilecekti. Böcek sayesinde Celal’in yaptığı planları öğrenebileceklerdi. Plan çok güzel işlemiş ve böcek yerleştirilmişti. Böcek yerleştirme görevi Sarp’taydı. Plan aynı şekilde işledi ve baskın sonrası ekip mekandan ayrıldı. Her şey yolunda bir şekilde kebapçıdan ayrılan Yusuf müdür, konuşulanları dinlemek üzere arabaya geçerken hesapta olmayan bir durum yaşandı. Celal Baba’nın emriyle adamları böceksavar ile odada böcek aradılar ve sonunda böceği buldular.


İçerde 3. Bölüm sonunda, Celal Baba kamera görüntülerinden böceği kimin koyduğunu öğrenmek istedi. Kamera görüntülerini getirmesi için adamlarına emir verdi. Sarp’ın yakalanıp yakalanmayacağı, bu işten nasıl çıkacağı ise gelecek bölümde izleyicileri bekliyor.


İçerde 4. Bölüm 10 Ekim Pazartesi 20:00’da Show TV’de!

 

İÇERDE 3. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

 

Aşık Olunası Far Paletleri !
Google'ın Yeni Akıllı Telefonu : Google Pixel

İlgili Haberler

 

Site içeriğinde ki yazılarda tüm sorumluluk ilgili yazara aittir. Telif ihlali durumlarında yenimio.com sorumlu tutulamaz.

Saç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2