By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

1 dakika okuma süresi (226 kelime)
Featured 

"İlişki Durumu: Evli" Geliyor!

Yaptığı final ile sevenlerini üzen “İlişki Durumu: Karışık”, yeni sezonda “İlişki Durumu: Evli” olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor!


İlişki Durumu: Karışık dizisi yayınlanan 40 bölümün ardından yaz sezonunda ekranlara veda etmişti. 3 Aylık yaz tatilinin ardından ekip, sevenlerinin karşısına müjdeli haberle çıktı. Kadrosundaki değişikliklerle İlişki Durumu: Karışık, Eylül sezonunda İlişki Durumu: Evli olarak ekranlardaki yerini alacak.

İlişki Durumu: Karışık finalinde Ayşegül ve Can, sonunda evlenebilmişlerdi. Hal böyleyken dizi de yeni sezonda isim değişikliğine gitti. İlişki Durumu: Evli olarak isim ve kadro değiştirdi.

İlişki Durumu: Evli dizisinde başrollerde, Seren Şirince ve Berk Oktay’a, Anıl İlter ve Serenay Aktaş eşlik edecek. Ayrıca, Öner Erkan, Fırat Altunmeşe ve Yağmur Tanrısevsin’in de yeni kadroda yer alacağı söyleniyor. Yağmur Tanrısevsin, senaryo gereği ayrılan Eda Ece (Elif) ‘nin yerine Can’a aşık olup Ayşegül ile didişen kişi olacak.

MF Yapım’ın yapımcılığındaki “İlişki Durumu: Evli”nin Eylül sonlarında Show TV’de başlaması bekleniyor!


Kış Saati Uygulaması Kaldırıldı!
Beklenen iPhone 7’ler Geldi!

İlgili Haberler

 

Site içeriğinde ki yazılarda tüm sorumluluk ilgili yazara aittir. Telif ihlali durumlarında yenimio.com sorumlu tutulamaz.

Saç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2