By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

1 dakika okuma süresi (231 kelime)
Featured 

İlişki Durumu: Evli'den İlk Fragman!

Sevilen dizi İlişki Durumu: Karışık yaz sezonuna girerken yayından kalkmıştı. Yayından kalktığına üzülen hayranlarına ise sevindiren haber çok gecikmeden geldi. Yeni sezonda İlişki Durumu: Karışık dizisi, İlişki Durumu: Evli olarak ekranlarda olacak! 
İlişki Durumu: Evli, 1 Ekim Cumartesi akşamı Show Tv'de!


Önceki sezon ekranlara veda eden İlişki Durumu: Karışık dizisinin son bölümünde, mutlu son yaşanmıştı. Can ve Ayşegül sonunda evlenebilmişti. Nikah törenlerinde onlara, Gülendam - Sıtkı, Mediha - Naci ve İsmail - Nebahat çiftleri de eşlik etti. Toplu düğün ve 'mutlu son'. Dizi yayınlanan bu son bölümüyle sevenlerini hem mutlu etti hem de üzdü. Yayınlanan haberlerle ise dizi hayranları tekrar heyecanla bekleyişe koyuldu. Dizi, yeni sezonda da ekranlarda olacak. 

İlişki Durumu: Karışık final bölümünde Ayşegül ve Can'ın evlenmesiyle yeni sezonda da dizinin adı değişti. Yeni sezonda dizi, İlişki Durumu: Evli olarak yayına devam edecek.

İlişki Durumu: Evli'nin ilk fragmanı yayınlandı. İlk bölümde Ayşegül ve Can balayına çıkarlar, sonunda yalnız kalabildik diye sevinirken kaldıkları otele Can'ın annesi Mediha da gelir. Mediha ve Naci de balayı için aynı oteli seçmiştir. Bununla da kalmaz, aynı otele İsmail ve Nebahat çifti de gelir. Hal böyle olunca bir süre sonra Can ve Ayşegül yalnız kalabilecekleri evlerine gelir ama Mediha orada da karşılarına çıkar.

MF Yapım'ın yapımcılığında, Çağrı Bayrak yönetmenliğinde, Gani Müjde'nin senaryosunu yazdığı İlişki Durumu: Evli, yeni ve eğlenceli bölümleriyle 1 Ekim Cumartesi akşamından itibaren her cumartesi Show TV'de! 

İlişki Durumu: Evli 1. Bölüm Fragman:

Sevdiğiniz Renk Kişiliğinizi Belirliyor!
Dünya Barış Günü Kutlu Olsun!

İlgili Haberler

 

Site içeriğinde ki yazılarda tüm sorumluluk ilgili yazara aittir. Telif ihlali durumlarında yenimio.com sorumlu tutulamaz.

Saç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2