By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

2 dakika okuma süresi (329 kelime)

KABIZLIK İÇİN MUCİZE KÜRLER

KABIZLIK İÇİN MUCİZE KÜRLER

Kabızlık İçin Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'ndan Portakal Yaprağı Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun şiddetli kabızlık yaşayanlar için fazlaca önerdiği bir kür var. Bu kür için gerekli malzemeler;
  • 7-8 Adet Portakal Yaprağı
  • 1 Su bardağı su
Kürün hazırlanışı ise, elimizde bulunan portakal yapraklarını bir bardak suyun içerisinde tahmini 10-12 dakika boyunca kaynatacağız ve kaynadıktan sonra ılınmasını bekleyeceğiz. Kahvaltıdan 1 saat sonra ılınan bir bardak portakal yaprağı kürümüzü tüketeceğiz. Bu kürün maksimum kullanım süresi 4-5 gündür.

Dr. Feridun Kunakdan Mucizevi Bir Kabızlık Kürü
Bu mucizevi kür için gerekli malzemeler;
  • 2 tane gün kurusu kayısı
  • 1 tatlı kaşığı sirke
  • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı
  • 1 su bardağı sıcak su
  • 2 adet acı çehre
Bu kürün hazırlanış şekli ise: Elimizde bulunan 2 adet gün kurusu kayısılar ortadan ikiye ayrılır ve içine bir tatlı kaşığı kadar sirke konur. Ardından yine aynı şekilde bir tatlı kaşığı zeytinyağı ilave edilir. Daha sonra elimizde bulunan 2 adet çehre havanda ezilerek dövülür ve üzerine eklenir. Tüm bunları yaptıktan sonra sıcak suyumuzu ekleyerek kabızlık kürünü hazırlamış oluruz. Bu kür kabızlık probleminizde gerçekten işe yarayacaktır.

Kabızlık İçin Hızlı Bir Çözüm Sunan Kür
Bu kür için gerekli olan malzemeler;
  • 2 tane İncir
  • 3 tane Kayısı
  • 3 tane erik
Tüm meyveleri bir kaba doldurduktan sonra haşlamak sureti ile meyvelerin ezilmesi sağlanır. Meyveler herhangi bir mutfak aleti ile iyice ezilir. Tüm meyveler ezildikten sonra üzerine bir yemek kaşığı kadar gerçek zeytinyağı konur. Tüm bu işlemler gerçekleştikten sonra kürümüz hazır hala gelmektedir. Bu kürü gün içinde birkaç kez 1-2 tatlı kaşığı tüketebilirsiniz. Bir önemli noktada bu kürü kuru yâda taze meyveler ile yapmak sizin tercihinize kalmıştır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'ndan Kabızlık İçin Karanfil Kürü
Bu kürü uygulamak gerçekten çok basit, gerekli olan malzemeler ise tahmin edeceğiniz üzere bir bardak su ve yaklaşık 9-10 adet karanfil tanesidir. Kürün hazırlanışı ise, bir bardak su kaynama noktasına geldikten sonra içine elimizde bulunan karanfil taneleri eklenir. Ortalama 5-6 dakika bekledikten sonra karanfilleri sudan almadan bu kür tüketilir. Karanfilin o muhteşem tadı ve kokusu ile bu kürden gerçekten zevk alacaksınız.
Dezenfektanların Cilde Zararı Var Mıdır?
TEKNOLOJİ OLMASAYDI HAYATIMIZ NASIL OLURDU?

İlgili Haberler

 

Site içeriğinde ki yazılarda tüm sorumluluk ilgili yazara aittir. Telif ihlali durumlarında yenimio.com sorumlu tutulamaz.

Saç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2