By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

2 dakika okuma süresi (478 kelime)
Featured 

Kısmetse Olur Finale Doğru

2015 Ekim ayında başlayan 213. bölüm dolu dizgin devam Kısmetse Olur'da büyük finale yaklaşıldı. 7 kadın ve 7 erkeğin evlilik için mücadele ettiği yarışma kısa sürede çok popüler oldu ve reyting rekorları kırdı. İlgiyle izlenen yarışma programının yayınlandığı her bölüm gündeme yerleşmeyi ve adından söz ettirmeyi başardı. Popülaritesini arttırarak devam eden Kısmetse Olur evinde çok sevilen, beğenilen karakterler olduğu gibi sevilmeyen, eleştirilen karakterlerde çok oldu. İzleyiciyi yoğun etkisi altına alan yarışmada çiftlerin hayran grupları sosyal medyada fan sayfaları oluşturup her hafta sevdiği yarışmacıları birinci yapabilmek için çaba sarf ettiler. İşte finale beş kala yarışmacılar hakkında kısa özet ve evdeki ilk ve son zamanları...

 

ERCAN ÇİFTÇİ
Yarışmaya ilk bölümden katılan ama sonradan elenip tekrar giren Ercan, finale kalan isimlerden biri. Evde son anda aşkı yeni yarışmacı Hande ile buldu :)

CEYDA KIRICI
Eve ilk bölümden dahil olan yarışmacılardan olan Ceyda, elenip eve tekrar dahil oldu. Adnan'la aradığı aşkı bulduğunu zannederken muradına eremedi. Şimdi ise finale kalan isim olarak görünürken diskalifiye olduğu öğrenildi.

EMRE UBEYLİ
O da eve ilk bölümden dahil olan bir yarışmacı. İlk bölümlerde en popüler erkek adayıydı. Ayça ile çalkantılı ilişkisinden sonra eve giren Hazal ile aradığı aşkı buldu.

MELİS BUSE BETKAYAN
Yarışmaya ilk bölümlerden sonra dahil oldu. Sivri dilli, kavgacı, lafını esirgemeyen ama aynı zamanda duygusal bir karaktere sahip olan Melis ilk önce Erdem ile bir ilişki yaşadıktan sonra sonuç olumsuz oldu. Sonra ise Semih'e ilgisi olan Melis hislerine karşılık bulamadı.

MEHTAP TAŞKIRAN
İlk bölüm yarışmacılarından biri. Dobra, sivri dilli, herkesi eleştiren bir yapıya sahip olan Mehtap evde maalesef aradığını bulamadı.

ERDEM DALFİDAN
İlk bölüm yarışmacılarından Erdem duruşunu hiç bozmayanlardan. Melis ile ilişkisinden sonra evden elendi ve tekrar geri döndü o da aradığını bulamayanlardan.

ESER WEST
Eve sonradan dahil olanlardan. Evin neşesi. Şuan Cansel ile finale doğru son sürat gitmekte.

ADNAN KIZILTAŞ
Eve sonradan dahil olan Adnan Ceyda ile aşkı bulduğunu zannederken hayal kırıklığı yaşadı. Sonra evden elendi ve tekrar geri döndü ama ne yazık ki aradığını bulamadı.

CANSEL ÇÖRDÜK
İlk bölümlerde olan yarışmacılardan. Eser ile mutlu bir şekilde finale ilerliyorlar.

NUR ERKOÇ
Yarışmaya sonradan dahil olan Nur, Semih ile yaşadığı ilişkisinden sonra evden elendi ve sonrasında tekrar geri döndü. Bin bir zorlukla ilişkiye başladığı Batuhan'la finale ilerlemekte.

BATUHAN CİMİLLİ
Eve sonradan dahil olan isimlerden. Ayça'ya talip olarak eve girdi. İlişkileri olumlu sonuçlanmayan Batuhan sonrasında Nur ile yoluna devam etti.

HAZAL ATABEK
Eve sonradan dahil oldu. Kararlı bir şekilde sadece Emre için geldiğini söyledi ve dediğini yaptı. Emre ile son sürat finale koşuyorlar.

TANKUT DENKER
İlk yarışmacılardan. Entel ve pozitif karakteriyle evin neşesi olan Tankut başlarda dikiş tutturamasa da aradığını Daniela ile buldu.

DANİELA
İlk yarışmacılardan olan Daniela başlarda Serhan'ı tanımaya çalışıp olumsuz sonuç aldıktan sonra Gürkan ile kısa bir ilişki yaşadı ve evden elendi. Sonra eve tekrar geri dönen Daniela Tankut ile yoluna devam etti.

HANDE ÖZTAŞKIN
Yeni giren yarışmacılardan. Ercan ile finale doğru ilerliyor.

ALİ SERHAT DOĞRU
Yeni yarışmacılardan Ali evde aradığı aşkı bulamadı.

 

Survivor 2016'da Büyük Final
Adaçaylı Mercimek Çorbası
 

Site içeriğinde ki yazılarda tüm sorumluluk ilgili yazara aittir. Telif ihlali durumlarında yenimio.com sorumlu tutulamaz.

Saç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2