By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://yenimio.com/

1 dakika okuma süresi (229 kelime)
Featured 

Renga Renga Renk!

Biz kadınlar değişimi severiz. Bazen çabuk sıkılır ve yeni şeyler yapmak isteriz. Aşık oluruz saçımıza sararız, ayrılırız ya da terk ediliriz saçlarımızı değiştirip moralimizi düzeltmeye çalışırız. Bir başkasında bir model görürüz "Ayy acaba bende nasıl durur? Bana da yakışır mı?" Diye kafamızda deli sorular oluşur. Tabi bazen cesaret edemeyiz bu kadar radikal kararlar vermeye. Bazen de bir çırpıda değiştiririz. Ama işin ucunda dönülmez pişmanlıklar yatar. Bele kadar uzun saçları küt kestirmek gibi riskli şeyler yapmıyor değiliz... Üzgünken, mutluyken bazen ani bir kararla bazense günlerce düşünüp karar veremeyiz. Çünkü saçlarımız bizim için en özeldir. Bazen bizi depresyona sokar, bazen de sihirli bir değnekle aniden çıkarıp alır oradan...


Radikal kararlar verirken hepimiz o kadar cesur olamıyoruz. Nihayetinde kesilen saçlarımız bir çırpıda uzamıyor, renk değiştirmek kolay gibi gözükse de saçları yıpratıyor ve eski haline dönmek bir hayli zaman alıyor. Saçımızı boyatamıyor ve kesemiyoruz ama hala değişiklik mi istiyoruz? Bu konuda da bize yardımcı olacak bir şeyler var tabi. Geçici ve rengarenk boyalar. Hem istediğimiz değişikliği bize verecek. Hem de pişmanlığa yer kalmayacak türden bir çözüm. Hem saçlarımız zarar görmeyecek hem de değişimler yapıp mutlu olacağız..

Mesela yaptığınız değişimle dikkat çekmek istiyorsanız size önerimiz pembe renk olacaktır. Daha sıradışı bir renk isterseniz de magenta rengi oldukça iyi bir fikir.
Bunlar fazla iddialı derseniz de klasik renklerden sarı, kızıl; koyu tonlardan da mor ve mavi bizim önerimiz. İstediğiniz rengi seçin bu yaza renkli girin!

 

Tarzını Keşfet!
Şebnem Ferah - Deli Kızım Uyan Şarkı Hikayesi

İlgili Haberler

 

Haftasonu Etkinlik, Bilal BulutSaç Boyası, Film Analiz,

© 2017 Yenimio.com | E2